Kidda dhe ana tjetër e medaljes! (VIDEO)

By

Viti që e kemi lënë pas, ishte i suksesshëm për Kiddën.

Këngëtari solli këngën “Malli” e cila u kthye në një hit veror duke mbledhur më shumë se 40 milionë klikime në YouTube.

Në një intervistë ekskluzive në Prive Extra, artisti foli për këtë projekt muzikor dhe përveç kësaj, tregoi planet e tij për vitin 2021.

Ndiqni të plotë videon e mëposhtme për të kuptuar shumë gjëra./Prive.al

Artikuj të ngjashëm