Bleona Qereti vetë natyrale, por thumbon rëndë shoqet e saja me ndërhyrje kirurgjike (FOTO)

By

Këngetarja që dje festoi ditëlindjen e saj të 37, vazhdon të krenohet me bukurinë dhe pamjen mjaft rinore të saj.

Ajo përveq që nuk heziton të shprehet nëper intervista të ndryshme, që trupit dhe lëkurës së saj i kushton kujdes të veçantë, ka gjetur edhe një mënyrë për të gjuajtur dy zogj me një gurë.

Në një postim në llogarinë e saj në instagram, ajo thumbon shumë nga vajzat të cilat  për të arritur pamjen e tyre të deshirueshme iu nënshtruan shumë ndërhyrjeve plastike, deri sa vetën e paraqet kundër këtyre gjërave.

Një palaço me  grim të llojit të tij personalizon ato vajza sipas Bleonës, deri sa në një nga hashtagët e saj shkruantë “#Për të gjitha të dashurat e mia me kirurgji plastike”.

Lum si Bleona që i paska shpëtuar briskut dhe botoksit, dhe po arrinë të duket për mrekulli./PRIVE.AL/

a6587d323f492e0a46cb19bb6a858b5be4f01ab1a76f3aa5f385328500d6fac1_full

 

Artikuj të ngjashëm