Bleona vaksinohet kundër COVID-19

By

Këngëtarja shqiptare Bleona është vaksinuar për COVID-19.

Lajmin e ka bërë të ditur përmes një postimi në rrjete sociale ku ka ftuar të gjithë që të mos hezitojnë ta bëjnë të njëjtën.

Foto shoqëruese shfaqë Bleonën me uniformë mjekësore por nga një xhirim paraprak dhe pa relevancë me vaksinimin të cilit i është nënshtruar sot. /Prive.al

View this post on Instagram

A post shared by B L E O N A (@bleona)

Artikuj të ngjashëm