Kida paralajmëron fansat: Mezi po pres…

By

Pas një sezoni veror goxha të ngjeshur, Kida bëri disa ditë pushime dhe tashmë është mbushur me energji.

Ajo ka zbuluar se plot projekte të reja do vijnë në këta muajt e fundit të vitit 2023.

Artistja madje tha se mezi pret për kapitullin e ri të ‘çmendur’ duke mos zbuluar më shumë.

Gjithsesi, lajmi sigurisht se do i gëzojë adhuruesit e saj të përbetuar.

Shihni postimin më poshtë./Prive.al

Artikuj të ngjashëm