Stresi emocionon me urimin për ditëlindjen e nënës

By

Reperi që së fundmi ka publikuar këngën e re “Archimed” së fundmi ka ndarë një urim shumë emocionues në ditëlindjen e nënës së tij.

Krahas shkrimit të bukur, Stresi ka ndarë edhe një video.

“Nese nje dit nuk do jesh prane meje dije se cdo mengjes do I laj syte me Lotet e tu , Ah moj e shtrenjta Nene falenderoj allahun e madh qe me dha mundesine te jetoja jeten dhe te njoha ty Nene . Sa tkem jet ne kete jete te jam mirnjohes. Sonte eshte ditelindja jote dhe un te uroj edhe 100 vite te lumtura e shtrenjta Nene”, ka shkruar Stresi në postimin e tij.

Më poshtë mund të shihni të plotë postimin e tij në Instagram. /Prive.al

 

View this post on Instagram

 

A post shared by STRESI (@stresi)

 

Artikuj të ngjashëm