Çka po zihet mes artistëve shqiptarë? (VIDEO)

By

Si çdo të shtunë, Prive ju solli materiale rreth artistëve shqiptarë.

Në rubrikën ‘E vërtetë e pavërtetë’, mund të kuptoni nëse Ledri dhe Sara po martohen, por edhe detaje për romancën e Fjolla Morinës.

Ndiqni videon dhe i kuptoni lajmet./Prive.al

Artikuj të ngjashëm