Si rrallë herë Noizy flet për vajzën e tij

By

Lideri i OTR, Noizy mbrëmë ishte në një intervistë ekskluzive në Klan Kosova. Në NIN me Alaudin Hamitin, ai foli si asnjëherë tjetër, për shumë gjëra.

Nga fëmijëria e vështirë tek jeta në Londër, raportet me kolegë e ish-miq, Noizy erdhi si asnjëherë tjetër në episodin e parë të NIN për sezonin e ri.

Ai foli edhe për jetën e tij si një prind dhe për raportin e tij me vajzën Leandrën. Arsyeja se pse reperi shmangë të folurit publik për vajzën e tij është se vajza e tij nuk dëshiron të jetë në sytë e publikut.

Ndiqni të plotë intervistën e mëposhtme. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm