Këto ngjyra të flokëve janë në trend këtë vjeshtë (FOTO)

By

Muajt e nxehtë të verës kanë kaluar më shpejtë se që e kemi menduar dhe si kujtime të bukura dhe kënaqësi, ka lënë edhe ‘pasoja.

Përshembull në flokët tuaja…

Gjëja e parë që me siguri ju shkon në mend pas verës pra në vjeshtë, do të jetë ndryshimi i ngjyrës për shkak se ato janë dëmtuar nga rrezet e diellit, kripës së detit por edhe mjeteve të nxehta.

Ne ju sjellim më poshtë disa fotografi të cilat na tregojnë cila ngjyrë do të jetë në trend gjatë vjeshtës./Prive.al

Artikuj të ngjashëm