Çka i ka mbetur peng përcjellëses së parë të Miss Universe?!

By

Përcjellësja e parë e Miss Kosova Universe, Marigona Krasniqi hapi sezonin e dytë të rubrikës Kutia në emisionin NIN të Klan Kosova.

Bukuroshja tregoi se çka urren tek vetja dhe kujt ka pasur dëshirë t’i ngjajë kur ka qenë e vogël.

Pashmangshëm, kurora e Miss Kosova Universe u përmend brenda rubrikës kur Marigona u pyet se çka i ka mbetur peng.

Përgjigjet e saj të plota në pyetjet e Liberta Spahiut i kuptoni në videon e mëposhtme. /Prive.al/

https://www.youtube.com/watch?v=C-mUSxVZ2Pg&feature=share&app=desktop

Artikuj të ngjashëm