Martesa nuk është në plane por Ronela ka zgjedhur këngën e dasmës së saj

By

Në disa postime në Instagram, Ronela ka zbuluar edhe ‘kushtin’ e saj nëse doni t’i fitoni zemrën këngëtares.

Ronela shkruan se nëse doni t’i fitoni zemrën duhet të ‘dashuroni’ këngët, titujt e të cilave ka ndarë në Instagram.

Ndër disa këngë të preferuara të Ronelës janë: “Liberian Girl” nga MJ, “Te Amo” nga Calema, “Chocolat” nga Ya Levis dhe “Lemme See” nga Usher.

Ndërkaq, po qe se i fituat zemrën këngëtares mos kini hall për këngën e dasmës, ajo ka një të preferuar.

Kënga me të cilën këngëtarja do të bëjë vallëzimin e parë në dasmë është “Is this love” nga Whitesnake. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm