Ermali me këngë të re?!

By

Këngëtari Ermal Fejzullahu mbrëmjen e së mërkurës e ka kaluar në një ndër studiot më produktive në diskografinë shqiptare, ‘On Records’.

Ermali është parë në shoqërinë e producentëve Zzap and Chriss e po ashtu edhe reperëve të këtij labeli.

Getinjo dhe Mozzik publikuan fotografi me Fejzullahun nga studio e tyre. Nuk dihet nëse kjo vizitë e Ermalit ishte për ndonjë këngë solo apo bashkëpunim.

Javë më parë u përfol për një duet me Encën e cila aktualisht është duke punuar këngën e re pikërisht në këtë studio.

ermal mozzi

Artikuj të ngjashëm