Këto materiale ju presin sonte në Prive

By

Prive sonte në terminin e zakontë nga ora 22:00 sjell një varg materialesh që nuk duhen humbur.

Vullnet Sefaja i grupit “Marigona” për të parën herë rrëfen jetën e tij personale të mbushur me plot ngjarje.

Jonida Maliqi rrëfehet ekskluzivisht për herë të parë për ndarjen nga Romeo.

Finem dhe Solo, dy reperët e rinj por shumë të talentuar, vijnë në të parën intervistë të përbashkët.

Në 60 sekonda, artisti i ri, David Dreshaj.

Mos harroni në Klan Kosova dhe Youtube në kohë reale me fillim nga ora 22:00.

Artikuj të ngjashëm