A e dëgjuat këngën e re të Stresit?

By

Pas daljes nga burgu, Stresi ka vazhduar karrierën e tij muzikore duke publikuar projekte të shumta për një kohë të shkurtër.

I fundit nga sosh ishte “Big Booty” kënduar nga Stresi, Don Phenom, Anxhelo Koci dhe Flor Bana. Katër djemtë u bashkuan për herë të parë dhe sollën një videoklip shumë të nxehtë veror.

Pas një muaji kur u publiku ky bashkëpunim, Stresi solli për publikun e tij një projekt të ri, kësaj radhe duke bashkëpunuar me MRK.

Kënga u publikua bashkë me videoklip dhe ju mund ta ndiqni më poshtë. /Prive.al

 

Artikuj të ngjashëm