Çfarë po ndodh me të vërtetë mes Kim dhe Kanye?

By

Ka qenë një fundjavë e turbullt për Kim Kardashian dhe Kanye West, marrëdhënia e të cilëve duket të jetë më e tensionuar se kurrë dhe ajo zyrtarisht ka “përfunduar” dramën.

Të premten Kanye West pretendoi se së fundmi ishte ndaluar të hynte në shtëpinë e Kim, ku ai jetonte më parë, pasi kishte marrë fëmijët e tyre nga shkolla. Disa orë më vonë, ai hodhi një diss në referencë për Pete Davidson, me të cilin Kim është takuar që nga vjeshta e kaluar. Të shtunën, ai mori pjesë me ndihmën e të tjerëve në ditëlindjen e vajzës së tij Chicago West.

Një burim pranë tyre tha: “Kim kishte përshtypjen se donte të bënte ai festën e tij. Ajo ishte mirë që ai erdhi në shtëpinë e Kylie dhe ishte e lumtur që fëmijët mund t’i shihnin së bashku”.

“Kim dhe Kanye nuk janë në marrëdhënie të mira tani. Ajo me të vërtetë po përpiqet të ruajë paqen mes tyre dhe për hir të fëmijëve”.

Themeluesja e SKIMS “është neutrale ndaj Kanye dhe nuk dëshiron ndonjë dramë. Kim është shumë e mërzitur që Kanye vazhdon të flasë për çështjet familjare në mediat sociale. Ai mendon se ka ende akses të plotë me Kim dhe nuk ka kufij. Ajo e ka kaluar atë”.

Kanye West falenderoi Travis Scott që i dërgoi adresën e festës së ditëlindjes dhe Kylie-n që e la të hyjë brenda, pasi sigurimi e ndaloi atë.

“Jam shumë i lumtur që mund të jem aty për fëmijët e mi. Jeta ime përqendrohet rreth fëmijëve të mi dhe sapo kalova shumë mirë sot”.

Artikuj të ngjashëm