Këto janë planet e Rihannas dhe ASAP Rocky për të rritur djalin e tyre

By

Rihanna thuhet se po planifikon të rrisë djalin e saj të vogël në vendin e saj të lindjes, Barbados.

Këngëtarja, 34 vjeç, dhe i dashuri i saj ASAP Rocky, thuhet se mirëpritën fëmijën e tyre të parë së bashku më 13 maj.

Sipas The Mirror, ajo pritet të qëndrojë në Los Angeles për tre muajt e ardhshëm përpara se të kthehet në Karaibe me Rocky.

Një burim tha: ‘Rihanna-s i pëlqen Barbados dhe asaj i pëlqente të rritej atje.

“Ajo dëshiron t’i japë fëmijës së saj të njëjtën përvojë që kishte – larg botës së biznesit të showbiznesit.

“Si ajo dhe familja e ASAP janë në Barbados, kështu që çifti po planifikon të transferohet atje pas disa muajsh”.

Publikimi raporton gjithashtu se Rihanna tashmë ka vendosur se çfarë shkolle do të ndjekë djali i saj pas disa vitesh.

Këngëtarja dhe i dashuri i saj ende nuk e kanë konfirmuar ardhjen e vogëlushit, ndërkohë që edhe emri i tij është mbajtur privat.

Sipas People, ylli aktualisht ndodhet në shtëpinë e saj në Los Angeles duke pushuar me foshnjën.

“Rihanna po shkon mirë. Ata janë shumë të emocionuar që janë prindër. Rihanna tashmë është një nënë e mrekullueshme”, tha burimi i faqes.

Ky është fëmija i parë si për Rihannën ashtu edhe për A$AP, të cilët janë lidhur së bashku prej dy vitesh pas disa vitesh miqësi.

Artikuj të ngjashëm