Mc Kresha feston ditëlindjen, urim të veçantë i bëri Ledri Vula

By

Reperi Mc Kresha, sot feston ditëlindjen.

Ai mbushi 34-vjet.

Urimi i parë qe erdhi nga kolegët e tij, ishte i Ledri Vulës.

Ky i fundit postoi një fotografi me Kreshën gjatë një koncerti ku shihen duke u përqafuar.

‘Shemsiu. Happy Birthday’, shkroi Ledri ndërsa e etiketoi edhe reperin.

Reperi këtë vit ka qenë i angazhuar dhe aktiv me projekte si dhe rrjete sociale. Ai erdhi në disa bashkëpunime, si ai me Enin e Elinelin, me Lyrical Son por edhe vetëm.

Mc Kresha numëron shumë hite gjatë viteve të cilat vazhdojnë akoma të dëgjohen.

Urime Kreshë!/Prive.al

Artikuj të ngjashëm