Don Xhoni lanson këngën e re, në klip modelja e njohur shqiptare

By

Është publikuar projekti i shumëpritur nga Don Xhoni.

Kënga quhet “Kokaina” dhe është punuar nga Rzon.

Në klip, protagoniste është ish-Missi shqiptar Trejsi Sejdini, për të cilën javë më parë në disa media të lajmeve rozë u tha se reperi kishte nisur romancë me të.

Pra, Trejsin dhe Don Xhonin, i lidhi vetëm puna, ashtu siç edhe raportoi Prive javën e kaluar./Prive.al

Artikuj të ngjashëm