Këto janë detajet e albumit të ri të Bardhit (FOTO)

By

Prive kohë më parë paralajmëroi se Bardhi do të vijë me një mal bashkëpunimesh për albumin e tij “Trendafil”.

Albumi tashmë ka një datë publikimi, ai do të vijë me 9 nëntor, dhe përbëhet gjithsesej nga 20 këngë.

Në postimin e tij në Instagram, Bardhi ndau emrat e këngëve dhe këngëtarët me të cilët ka bashkëpunuar për këtë album. /Prive.al

View this post on Instagram

A post shared by BARDHI (@bardhylidrizi)

 

Artikuj të ngjashëm