Më shumë se 10 këngë janë gati nga Skerdi

By

Para pak ditësh, Skerdi ka dalë nga vetizolimi pasi është përballur me COVID-19.

Ai tha se gjendja e tij shëndetësore është e mirë edhe pse kishte goxha vështirësi për ta kaluar.

Gjithsesi, koronavirusi i solli atij disa të mira.

Gjatë qëndrimit në shtëpi, artisti punoi në shumë këngë dhe këtë e zbuloi përmes Instagramit.

Ai njoftoi fansat e tij se ka shumë projekte gati të cilat do të publikohen me kohën./Prive.al

Artikuj të ngjashëm