Vetë trazoi “Përputhen” por njihuni me vëllain e Atdheut

By

Pak ditë më parë, në programin “Përputhen” hyri prurja që u tha se do jetë e fundit për këtë vit.

Atdheu na qenka dashnori i fshehtë i ...”, ish konkurrenti i “Përputhen”  bën deklaratën e papritur - Zonë E Lirë

Bëhet fjalë për Atdhe Xharavinën, djaloshin nga Gjakova i cili mori vëmendje për pamjen e admirueshme dhe për tipin që reflektonte si karakter.

The former competitor of 'Përputhen' publishes the photos of Atdheut before  the show: We are the lover of ...

Por, nëse Atdheu do dalë i lidhur nga “Përputhen”, mos u zhgënjeni vajza!

Ai ka një vëlla po aq të pashëm sa vetja, të cilin e ka postuar në rrjete sociale në një fotografi me nënën.

Dy djemtë ngjajnë si dy pika uji me njëri-tjetrin. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm