Takimi i parë i Poem Blu me Artën s’mund të ishte më i ëmbël (VIDEO)

By

Në pushime janë Ledri Vula dhe Sara Hoxha.

Çifti po pushojnë në jug të Shqipërisë, atje ku janë takuar me modelen Arta Nitaj.

Arta mesa duket është shoqja më e re e Poem Blu.

Që në takimin e parë, dashuria duket se nuk ka munguar.

Në videon e ndarë me ndjekësit në rrjete sociale nga Arta, Poem shihet në përqafimin e Artës.

“Dashuri në takimin e parë” – shprehet Arta dhe definitivisht kështu duket të jetë! /Prive.al

Artikuj të ngjashëm