Këtë javë në Prive: Pse i prishën marrëdhëniet Tuna e Roberti? (VIDEO)

By

Si çdo herë, edhe këtë javë emisioni numër një i shoubizit shqiptar vjen me plot rrëfime interesante, zbulime dhe argëtim.

Këngëtaret e njohura, Motrat Mustafa presin Vlorijan Halilin në iftar për Ramazan e zbulojnë planet për muzikë.

Robert Berisha tregon pse i prishi marrëdhëniet me kunatën, këngëtaren e famshme Tuna Sejiu e Baby G rrëfen detajet e rrahjes në Dubai!

Javë e nxehtë kjo apo jo? Rrini me Prive, të shtunën në ora 19:00-të në Klan Kosova me Liberta Spahiun. /Prive.al

 

Artikuj të ngjashëm