Ardiani e Xhensila publikojnë duetin e ri

By

Është në prag të sjelljes në jetë të vajzës por ky fakt nuk ka paraqitur pengesë për këngëtaren Xhensila Myrtezaj dhe karrierën.

Ajo edhe në këtë periudhë ka vendosur të mos mungojë me projekte duke realizuar bashkëpunimin me Ardian Bujupin.

Kënga e paralajmëruar tash e një kohë është publikuar sot dhe mban titullin ‘Cika cika’

Ky projekt muzikor ka tekst të Endrit Mumajesit dhe Ardianit teksa për videoklipin është përkujdesur ProVideo.

Na thoni, si po ju duket? /prive.al

Artikuj të ngjashëm