Duhet ta shihni ndryshimin e Sherës në Skomplekse (VIDEO)

By

Sonte në Skomplekse ishte një kandidate nga Lipjani.

Shera, vendosi të ndryshojë pamjen dhe këtë ia arriti përmes rubrikës me ekspertët tanë të bukurisë.

Në videon e mëposhtme do të habiteni nga transformimi i saj./Prive.al

Artikuj të ngjashëm