Këtë gjë nuk e keni ditur për Diellza Kolgecin

By

Si e ftuar sonte në emisionin NIN për të folur mbi eksperiencat e shpeshta të udhëtimit bashkë me Vjosa Berishën dhe Donika Eminin, ikona e bukurisë Diellza Kolgeci bëri të ditur një detaj interesant.

Ajo tregoi se tash e 18 vite nuk konsumon mish të kafshëve ndonëse nuk mund të quhet vegjetariane.

Kjo për faktin se ajo konsumon mishin e peshkut duke hyrë në grupin e personave që njihen si peshkatarianë, të cilët prej gjallesave konsumojnë vetëm peshkun.

Të jetë mos-konsumimi i mishit sekret i bukurisë për ish-Missin e njohur?! /Prive.al/

Artikuj të ngjashëm