Trupi i Vildane Zenelit, kukull plastike apo i vërtetë?!

By

Modelja shqiptare Vildane Zeneli gjithmonë ka lënë përshtypje për linjat e saj.

Të pasmet bombastike, gjoksi, beli i ngushtë kanë qenë disa prej pikave me të cilat ajo ka lënë pa fjalë ndjekësit në rrjete sociale dhe jo vetëm.

Por ‘kapaku’ i kësaj çështjeje ka qenë fotoja e fundit ku me këmbët, të pasmet e gjoksin ajo më shumë i ngjason një kukulle sesa një femre reale.

Intervenim në modifikimin e fotografisë duket të mos ketë. /Prive.al/

 

Artikuj të ngjashëm