Rozana na bëri me lot me fjalët për babanë (FOTO)

By

Këngëtarja e njohur Rozana Radi, ka kujtuar babanë e saj të ndjerë.

Ajo hyri në Instagram natën vonë për të shkruar disa fjalë prekëse për të dhe për treguar se I mungon shumë.

“Jam mërzitur për babain i cili më thonte të kisha kujdes për veten. Ah sikur të kisha mundësi ta lajmëroja se e humba veten ditën kur ai u largua”, ka shkruar ajo.

Rozana ka kohë pa publikuar këngë të reja pasi ajo po merret me biznesin e saj si dhe me aktrim./Prive.al

View this post on Instagram

🙏🏻

A post shared by Rozana Radi (@rozana_radi) on

Artikuj të ngjashëm