Kështu duket Skerdi pas mbjelljes së flokëve

By

Në fillim të muajit shtator Skerdi Ago njoftoi se ka vendosur të ndryshojë pamjen e tij.

Ai zbuloi se nuk kishte flokë dhe kishte marr vendimin t’i mbillte ato.

Artisti shqiptar zgjodhi klinikën OZone Hair në krye me Valmira Xanin.

Tani Skerdi ka zbuluar pamjen e tij pas 2 javësh dhe rezultati është mahnitës.

Ai ka postuar video në Instagram teksa falënderon klinikën dhe stafin me pamje të re dhe pa kapelë./Prive.al

Artikuj të ngjashëm