Kështu duket Melinda në klipin e ri (FOTO)

By

Javë më parë, Prive raportoi se rep-artistja Melinda Ademi ka nisur punën për projektin e saj të ri.

Gjithçka tashmë është realizuar dhe pritet që kënga të dalë.

Melinda ka postuar një fotografi në Instagram me anë të cilës paralajmëroi se projekti do të dalë së shpejti.

Rep-artistja po duket shumë seksi në këtë skenë pranë një makine të zezë.

Ajo nuk e ka bërë të ditur saktësisht ditën kur do të dalë kënga, mirëpo ajo që u kuptua është se Melinda ka bashkëpunuar sërish me Panda Music, kompaninë me të cilën ka punuar që nga fillimi./Prive.al

View this post on Instagram

I ain’t playin… coming soon ⚡️🌪

A post shared by MELINDA (@melindaademi) on

Artikuj të ngjashëm