Nisin blerjet nga Egzona e Albatriti për princeshën që po vjen në jetë

By

Ka mbetur edhe pak kohë deri në ardhjen në jetë të vajzës që presin çifti Egzona dhe Albatrit Muqiqi të cilët vitin e kaluar kurorëzuar dashurinë me martesë, pas një lidhjeje disa vjeçare.

E duket se momenti i ardhjes në jetë të vajzës do t’i gjej mjaft të përgatitur çiftin i cili ka bërë blerjet kryesore që duhen në prag të këtij zhvillimi.

Ka qenë vetë Egzona ajo që përmes rrjeteve sociale ka ndarë një fotografi nga shtrati i vajzës i qëndisur me mbishkrime në gjuhën angleze.

Ndonëse nuk dihet saktë se kur pritet të vijë në jetë princesha e vogël e familjes Muqiqi, kjo besohet se nuk është larg por një çështje javësh. /Prive.al/

Artikuj të ngjashëm