Kështu duket Nora Istrefi në klipin e ri (FOTO)

By

Edhe pak ditë kanë mbetur deri në lansimin e projektit të radhës nga Nora Istrefi.

Prive ka zbuluar se ajo sjell këngë me NRG Band dhe tashmë një nga pamjet e saj doli nê rrjete.

Nora ka postuar foto të reja duke treguar se si duket në një nga skenat.

’Ki me lypë me m’pa’, ka shkruar ajo duke zbuluar kështu pak fjalë nga teksti./Prive.al

 

Artikuj të ngjashëm