Emina shpërthen ndaj komentueses: ‘Ty, turp të qoftë’ (FOTO)

By

Se Emina Cunmulaj është shumë aktive në rrjete sociale, për këtë nuk kemi dyshim.

Ajo vazhdimisht ndan pjesë nga përditshmëria e saj në rrjete sociale duke i mbajtur të informuar ndjekësit e shumë me çdo detaj.

Por luksi dhe jetesa si miliardere nuk janë të vetmet pjesë që mbulon Emina përmes rrjeteve sociale.

Si pjesë e iniciativës ‘Fundjavë ndryshe’, ajo ka ndarë me ndjekësit pamje të varfërisë së skajshme në Shqipëri.

Një gjë e tillë nuk i ka pëlqyer dikujt prej ndjekësve që e kanë kritikuar se po ofron imazh të keq për Shqipërinë për qindra mijëra vetë që e njohin.

E reagimi i modeles ka qenë i shpejtë përmes InstaStory ku ka dhënë komentin e saj mbi këtë akuzë. Ndiqni të plotë reagimin më poshtë. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm