Finalizohet projekti i Arta Bajramit

By

Nis numërimi mbrapa për këngën e re të Arta Bajramit.

Artisja ka njoftuar përmes rrjeteve sociale se projekti i saj tashmë është në montazh dhe së shpejti pritet të publikohet.

Prive javë më parë raportoi se Arta këtë vit do të sjellë tri projekte, dy ritmike e një baladë.

Nuk është bërë i ditur akoma titulli apo data e saktë e publikimit por sipas të gjitha gjasave, kënga publikohet këtë muaj./Prive.al

Artikuj të ngjashëm