Kështu duket Leonora Jakupi në një ditë të zakonshme në Drenicë (FOTO)

By

Leonora Jakupi ka shkuar në vendlindje.

Këngëtarja shqiptare, shumë e dashur për publikun zgjodhi një veshje sportive për të kaluar ditën në fshat.

Ndryshe, artistja së fundmi ka nxjerr albumin dhe dy këngë patriotike të cilat u mirëpritën nga publiku.

Poashtu emri i saj u lakua për ndarje nga i dashuri pas 10 vitesh, por këtë gjë Leonora e pati demantuar për Prive.

Artikuj të ngjashëm