Kështu dukej Yllka Kuqi 21 vjet më parë (FOTO)

By

Nuk dallon shumë me pamjen që ka sot. Kjo tregon që këngëtarja Yllka Kuqi po e ruan ende freskinë prej një adoleshenteje.

Edhe aso kohe me shumë stil sikurse tash, ajo ka udhëtuar nëpër kohë duke sjellë për fansat e saj një imazh të vetin kur ishte vetëm 14 vjeçare.

Ndonëse koha ka kaluar, siç bën me të tjerët nuk ka bërë me Yllkën, Në fytyrën e saj koha nuk kanë lënë pothuajse aspak gjurmë.

Tash ajo është 35 vjeçare dhe me shumë nostalgji kujton veten kur ishte 14 vjeç. Kanë kaluar plot 21 vjet që kur ajo fotografi është shkrepur.

“Të ëmblat 14 vjet. Në stilin Kasandra”, ka shkruar Yllka në një fotografi që e ka publikuar në Instagram. /Prive.al/

Artikuj të ngjashëm