Festë në familjen Jetishi, ja çfarë po kremtohet!

By

Këngëtari Korab Jetishi, po që është një njeri shumë familjar.

Ndonëse angazhimet me muzikën nuk i ka të pakta, koha që ndanë për familjen duke të jetë e shenjtë për të.

Ai është baba i dy fëmijëve, ka një vajzë dhe një djalë. E bija e tij Noa, duket të jetë “drita e syve të tij”, ngase në rrjetin social instagram, aty ku mund të kuptosh shumë rreth personalitetit të një njeriu, ai nuk i ka të pakta dedikimet për të bijën.

Ai ka mbledhur familjen e tij në një darkë me rastin e ditëlindjes së bashkëshortes.

Bashkë me të dhe me vajzën, ata kanë cakërruar gotat në shenjë celebrimi për Genën e cila këtë pranverë festoi ditën e lindjes. /Prive.al/

Happy birthday my love @gena.noa

A post shared by Korab Jetishi (@korabjetishi) on

Artikuj të ngjashëm