Enca Haxhia prazanton “të dashurin” (FOTO)

By

Kohëve të fundit ajo është kritikuar shpesh për kilogramët e saj të tepërt.

Mirëpo këngëtarja Enca Haxhia, ka vendosur t’iu japë fund fjalëve të liga që thuren kundrejt saj.

Mjaft është mjaft dhe ajo ka vendosur t’i futet palestrës.

Këngëtarja këtë e ka dëshmuar përmes një publikimi në rrjetet sociale, ku në InstaStory e ka prezantuar “të dashurin” e saj të ri.

Mirëpo i dashuri i Encës, ka rastisur të jetë një makinë ushtrimesh, të cilën mesa duket, këngëtarja po e pëlqen shumë.

Encës i urojmë suksese me palestrën me shpresën se do ta shohim më fit gjatë performancave! /Prive.al/

Artikuj të ngjashëm