Reperi braktis në mes Top Awards (VIDEO)

By

U shfaq në fillim të ceremonisë kur edhe ndau çmim i gëzuar nga ‘pauza’ e të qenurit prind.

Por duket se Big Basta nuk e ka pasur në plane të qëndroj deri në fund të eventit meqenëse menjëherë pasi ka kryer punë, ai ia ka mësyer televizionit Klan dhe Arian Çanit për të promovuar projektin e ri tek ‘Zonë e Lirë’.

E përderisa Geraldi nuk qëndroi shumë, bashkëshortja e tij, Vesa nuk u shfaq fare në ceremoni përkundër ftesës sipas të gjitha gjasave shkaku i obligimeve me djalin Lianin. /Prive.al/

Artikuj të ngjashëm