Kështu do të duket kenga dhe videoklipi i Butrintit dhe Eleni Foureira (VIDEO)

By

Ditë më parë këngëtari shumë i pëlqyer Butrint Imeri pati paralajmëruar për një bashkëpunim me një këngëtare shumë të famshme emrin e të cilës e mbajti sekret deri para pak kohësh.

Më vonë u zbulua se bëhej fjalë për këngëtaren e famshme me prejardhje shqiptare Eleni Foureira e cila famën e saj e arriti në Greqi.

Pas një pritje të gjatë, postimeve të ndryshme në rrjete sociale, sot këngëtarët kanë lançuar trailerin e videoklipit të tyre i cili pa dyshim që pritet të jetë mjaft i suksesshëm.

Deri në publikimin e plotë të tij, krijoni një ide rreth këtij projekti bashkëpunues mes këngëtareve mjaft të suksesshëm të cilët shumë shpejt do të sjellin këngën me titull “Delicious”/PRIVE.AL/

https://www.youtube.com/watch?v=6hfPZfvQLac

Artikuj të ngjashëm