Cila këngëtare ka ndryshuar kaq shumë për videoklipin e saj të ri (FOTO)

By

Transformimet e këngëtareve në dukje dhe stil janë bërë shumë evidente, megjithatë shumë prej tyre akoma ruajnë origjinalitetin dhe stilin unik të tyre.

Besa Kokëdhime është një nga këngëtaret e cila secilën herë e më tepër befason me dukjen e saj ndryshe nga ajo paraprakja në projekte të ndryshme.

Ndërsa në këtë të fundit, ajo do të shfaqët shumë më ndryshe. Imazhe dhe video të ndryshme në rrjete sociale na njoftojnë për bashkëpunimin e radhës i cili do të vije me kantautorin Florian Mumajesi deri sa xhirimet e videoklipit janë në finalizim e sipër.

Mësohet se “Entermedia” do të përkujdeset për realizimin e videoklipit, pjesë të të cilit do xhirohen në liqenin e Batllavës deri sa Besa do të shfaqet pothuajse e transformuar në një këngëtare tjetër./PRIVE.AL/
3d7d7de6473652e4a83d7f6aabd86230c9ada644007e17ba1bbb4c59196a6583_full

 

e1ea56936310c6b4ccaadbf4f2fbe675e0a11202b618cd85ad753cb1f7e23214_full

Artikuj të ngjashëm