Goldit po ja lë shenjë puna në palestër (FOTO)

By

Tash e një kohë reperi Gold AG po ka një regjim intenziv në palestër.

Përkundër angazhimeve, kurdo që ka kohë, në moment të parë, ai frekuenton fitnessin i cili duket se i ka ofruar rezultatet e dukshme.

Goldi ka shtuar goxha peshë dhe mbi këto rezultate është i kënaqur edhe vetë.

Këtë e ka shprehur, në fotografinë e postuar në rrjete sociale. /prive.al/

Mire o mire ??

A post shared by Gold AG (@arianagushi1986) on

Artikuj të ngjashëm