Ndryshon pamje ‘Sasa’ e ‘O sa mirë’ (FOTO)

By

Nga një biondinë ajo është shndërruar në brune.

Aktorja Adriana Matoshi, që luan rolin e vajzës me emrin Sasa në serialin vendor ‘O sa Mirë’, ka vendosur të ndryshojë pamje, tani që edhe sezoni ka përfunduar.

Në një fotografi të realizuar me bukuroshen Arta Nitaj, Adriana shihet të ketë ndërruar ngjyrën e flokëve, duke ardhur më e errët se zakonisht.

Ajo është nënë e katër fëmijëve, por ka një linjë tejet fit trupore dhe zor se dikush do i jepte vitet që Adriana ka. /Prive.al

 

Artikuj të ngjashëm