Pas martesës, çifti i njohur nisin muajin e mjaltit në Maldive

By

Aktorja Sophie Turner dhe këngëtari Joe Jonas, janë martuar në Paris për të dytën herë para disa dite.

Pas dasmave, ata kanë shkuar për muaj të mjaltit në Maldive, transmeton Klan Kosova.

Këtë e bënë të ditur vetë çifti me anë të postimeve që bënë në rrjetet sociale.

Jonas tha se në Maldive ka gjetur lumturinë.

Artikuj të ngjashëm