Flaka Krelani shton peshë: Rezultatet bombastike

By

Këngëtarja Flaka Krelani, që prej fillimeve të karrierës ka qenë një prej emrave që vëmendjen e ka marrë me një stil unik dhe kapacitetet e fuqishme vokale.

Por, kjo definivisht i përket të kaluarës pasiqë tashmë, Flaka po mahnitë edhe me trupin dhe ‘asetet’ bombastike.

Me një shtim të dukshëm në peshë ajo po duket për mrekulli dhe kjo ka rënë në sy edhe të ndjekësve në rrjete sociale që kanë mbetur pa fjalë nga fotoja e fundit.

Me një fustan nga Dona Matoshi, të gjatë e të ngushtë ku gjoksi vihet në plan të parë, dhjetëra komente kanë pasuar në foton ku këngëtarja është komplimentuar për dukjen. /Prive.al/

Artikuj të ngjashëm