Nuk ka pushim për Blerim Destani: Dy premiera në janar, xhirime në shkurt!

By

Është një ndër meshkujt më seksi shqiptarë e më të komentuar për fizikun e tij. Në intervistën për ‘Xing me Ermalin’, Blerim Destani zbuloi shumë më tepër nga vetja duke shtuar dhe se është i dashuruar.

Mirëpo, përtej kësaj puna të cilën e bën me shumë përkushtim, që është aktrimi po i shkon vaj.

Në dhjetor pati një premierë të një filmi gjerman, teksa dhe dy të tjera do të shfaqen për të parën herë këtë muaj.

Destani zbuloi se në shkurt, fillon xhirimet e një tjetër projekti kinematografik e nuk do të jenë të vetmet për 2018 pasiqë ka dhe disa të tjerë tejet të rëndësishme./Prive.al

Artikuj të ngjashëm