Këngëtarja shqiptare pyetet për seksin: Jam e virgjër (VIDEO)

By

Janë pyetje provokative dhe që prekin jetën private të të famshmëve shqiptarë këto pyetjet e intervistës “60 sekondëshe” në Prive.

Por jo rrallë herë kemi marrë përgjigje interesante, të sinqerta dhe nganjëherë edhe qesharake.

Ka kohë që i këndon dashurisë, vuajtja e saj personale nxjerri nga shpirti i saj artistik një këngë që u pëlqye shumë nga publiku shqiptar në “Këngën Magjike”, por prapë ajo thotë se nuk e ka provuar seksin!

Këngëtarja Fifi emri i së cilës u bë më i përmenduri gjatë muajit të kaluar pas interpretimit të këngës “Zhurmë” në festivalin kënga Magjike, në intervistën “60 Sekonda” të Prive, e pyetur se sa herë ka mundur të bëjë seks brenda natës, është përgjigjur siç nuk do e prisnim aspak.

“Jam e virgjër”, ka thënë ajo…

 

Artikuj të ngjashëm