Këngëtarja shqiptare nis biznes në Prishtinë!

By

Prej kohësh, Miriam Cani ka nisur të merret me biznesin e saj të veshjeve për fëmijë.

Këngëtarja dhe sipërmarrësja ka vendosur të zgjeroje biznesin e saj edhe në Kosovë.

Më poshtë, Prive ua zbulon të gjitha detajet. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm