Sa pasaporta ka dhe sa fluturime ka bërë? Një fakt interesant për Ermal Fejzullahun

By

I ftuar në “NIN” me Alaudin Hamitin në Klan Kosova, ishte Ermal Fejzullahu.

Në një bisedë të gjatë, dyshja patën rastin të bisedojnë për ndikimin e pandemisë në industrinë e muzikës. Përveç kësaj, Ermali na zbuloi edhe shumë të pathëna të jetës dhe karrierës së tij.

Duke qenë një nga artistët më të kërkuar, Ermali ka bërë udhëtime të shumta herë për punë e herë për qejf.

Gjatë intervistës ai na zbuloi numrin e fluturimeve që ka bërë, dhe sa pasaporta ka deri më tani.

“Që nga mosha 14-vjeçare unë kam dal nga shtëpia duke kënduar nëpër krejt botën, i kam 2100 fluturime dhe 18 pasaporta”, tha Ermali.

Ndiqni të plotë intervistën e tij në videon e mëposhtme. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm