Albulena dhe Muharremi, bashkë vetëm për këngë apo më shumë?

By

Në kuadër të projekteve të shumta muzikore të publikuara së fundmi, një këngë ka ardhur edhe nga Albulena Ukaj dhe Muharrem Ahmeti.

Dyshja janë bërë bashkë për “S’muna”.

Muzika është punuar nga Ardian Kastrati, teksti i Mumës teksa për pamjen e këngëtares në videoklip është përkujdesur Arbër Bytyqi.

Por a janë bashkë vetëm për këtë projekt apo edhe diçka më shumë Albulena dhe Muharremi? Kjo mbetet të shihet me kohën! /Prive.al

Artikuj të ngjashëm