Këngëtarja shqiptare merr gjithë vëmendjen në pishinë me të pasmet

By

Këngëtarja Daniela Kamberi – Fibi i është rikthyer asaj që e quan shtëpi të dytë – Kosovës pas një periudhe të kaluar në Zvicërr e gjetiu.

Nuk dihet saktë nëse punët për ndonjë projekt të ri kanë qenë shkaku i rikthimit në Prishtinë por krahas çdo gjëje tjetër,nuk po mungon as relaksi.

Këngëtarja po shijon temperaturat e nxehta në një prej pishinave në periferi të kryeqytetit ku po ‘vjedh’ gjithë vëmendjen me pozat dhe linjat trupore tejet seksi.

Fotot e  mëposhtme nuk i lënë shumë hapësirë fjalëve. /prive.al/

 

☀️☀️

A post shared by ?Daniela Kamberi (FIBI)? (@fibiofficial) on

Artikuj të ngjashëm